Seznam členů

Obec Mouřínov
Obec Pustiměř
Obec Vendolí
Obec Rudíkov
Město Kunštát
Střední průmyslová škola E.Beneše a obchodní akademie Břeclav, příspěvková organizace
SMARTER Training & Consulting s.r.o
Městys Jedovnice
SK RASEKO MORAVA s.r.o.
Diakonie ČCE - středisko BETLÉM
ATRIMA spol. s.r.o.
VOP GROUP, s.r.o.
Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice
TOP TISK obaly s.r.o.
A-Z Plotové centrum, spol. s r.o.
ALUPRESSING - slevárna, s.r.o.
AJAX PILNÍKY, a.s.
Obec Šebetov
AV MEDIA, a.s.
Obec Kobylí
Obec Čebín
IVEP, a.s.
Oblastní spolek Českého červeného kříže Brno
MEGAWASTE, spol. s r.o.
THERMAL TREND spol. s r.o.
Plast Brno, spol. s r.o.
PROFIMEDIA s.r.o.
Obec Holubice
Město Hustopeče
Obec Nebovidy
Obec Brťov-Jeneč
Městys Svitávka
Obec Hostim
Obec Citonice
Obec Hodonice
Obec Hevlín
Město Hlinsko
Obec Bořitov
Obec Miroslavské Knínice
Městys Pozořice
Obec Křepice
Obec Dlouhé
Město Žirovnice
Obec Vysočany
Obec Lelekovice
Obec Česká
Sunritek s.r.o.
M.A.S. Automation a.s.
BOPAL - Window and door accessories, s.r.o.
Zelenka s.r.o.
DROM, romské středisko
UNITED SERVICE s.r.o.
Spolek K-Fontána
Město Hrochův Týnec
Obec Olšany
Obec Hroznová Lhota
Dobrovolný svazek obcí mikroregionu Záhoran
Obec Milotice
Obec Studnice
Obec Nové Sady
Obec Malhotice
Obec Omice
Obec Valchov
Obec Otnice
Obec Milešovice
Obec Nevojice
Obec Snovídky
Obec Rašovice
Obec Nesovice
Obec Prusy-Boškůvky
RIK-FER CZ s.r.o.
Miroslavské strojírny, s.r.o.
DELATERO s.r.o.
business promotion CZ s.r.o.
ZŠ Třeboň, Sokolská 296
DENTINO, s.r.o.
Rozvojová agentura zlínského kraje
Sdružení měst a obcí východní moravy
František Petružálek
AGRO Brno-Tuřany, a.s.
Obec Adamov
Obec Vranovice-Kelčice
Svazek obcí skupinový vodovod Dobrochov
Svazek obcí při Formanské cestě
Obec Měnín
Městys Olbramovice
COSTI s.r.o.
Recycling Social, s.r.o.
MORAVOSTAV Brno, a.s.
KOVO UHER s.r.o.
Sun Drive Communications s.r.o.
Evropský nadační fond SUNRISE
Město Bystřice nad Pernštejnem
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Skalice nad Svitace
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Hovorany
Městys Prosiměřice
Obec Nemotice
Obec Zbraslav
Městys Doubravník
Obec Borotín
Obec Vanovice
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Svatobořice
Obec Lovčičky
Obec Nová Ves
Coworking Services s.r.o.
ČSAD Liberec, a.s.
Sun Drive s.r.o.
KONIFERY s.r.o.
TÜV SÜD czech s.r.o.
Společně, o.p.s.
Základní škola Mohelno, okres Třebíč
Základní škola T.G.Masaryka Třebíč
Gymnázíum, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola Znojmo, příspěvková organizace
Základní škola Vémyslice čp. 213, příspěvková organizace
Základní škola Třebíč, Cyrilometodějská 22
Základní škola a Praktická škola Moravské Budějovice, Dobrovského 11
Základní škola T.G.Masaryka Moravské Budějovice, náměstí Svobody 903, okres Třebíč
Výchovný ústav, dětský domov se školou, středisko výchovné péče, střední škola a základní škola, Moravský Krumlov
Střední škola Brno, Charbulova, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Pramínek, o.p.s.
Základní škola Černovice, okres Blansko
Mateřská škola a základní škola Sluníčko - Montessori, s.r.o.
Základní škola, Želetice, okres Znojmo
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
Základní škola Velké Bílovice, příspěvková organizace
Střední škola technická a gastronomická Blansko, příspěvková organizace
Základní škola Čeladná, příspěvková organizace
Základní škola dr. Miroslava Tyrše
Třinecká obchodní akademie, spol. s.r.o.
Základní škola T. G. Masaryka Opava, Riegrova 13 - příspěvková organizace
Základní škola Odry, Komenského 6, příspěvková organizace
Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín, příspěvková organizace
Střední průmyslová škola stavební akademika Stanislava Bechyně, Havlíčkův Brod, Jihlavská 628
Vyšší odborná škola a Střední škola hotelová SČMSD Pelhřimov, s.r.o.
Základní škola Františka Kupky, Dobruška, Františka Kupky 350, okres Rychnov nad Kněžnou
Základní škola Boženy Němcové v Jaroměři
Základní škola a Mateřská škola, Jičíněves
Základní škola, Hradec Králové, tř. SNP 694
Základní škola, Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Králové
Základní a Mateřská škola Kukleny
Základní škola a Mateřská škola Frymburk
EDUCAnet - střední škola a základní škola České Budějovice, s.r.o.
Základní škola a Mateřská škola, L.Kuby 48, České Budějovice
Základní škola a Mateřská škola Chotoviny
Základní škola Hluboká nad Vltavou, okres České Budějovice
Základní škola a Mateřská škola Ševetín
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kladno, U Hvězdy 2279
2. základní škola Dobříš, Školní 1035, okres Příbram
Základní škola Zbraslavice
Základní škola u Říčanského lesa, Školní 2400/4, Říčany, okres Praha-východ
Základní škola a Mateřská škola Ejpovice, okres Rokycany, příspěvková organizace
Gymnázium, Mladá Boleslav, Palackého 191/1
Církevní základní škola logopedická Don Bosco a mateřská škola logopedická
Základní škola Čtyřlístek
Střední škola letecké a výpočetní techniky, Odolena Voda, U Letiště 370
Střední zemědělská škola, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Zápská 302
Základní škola, Praha 4, Pošepného náměstí 2022
Základní škola Staňkov, okres Domažlice, příspěvková organizace
Střední škola obchodní, Belgická 250/29, 120 00 Praha - Vinohrady
Základní škola Bohumila Hrabala, Praha 8, Zenklova 52
Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 10, V Úžlabině 320
Základní škola a mateřská škola Oloví, okres Sokolov, příspěvková organizace
Město Odolena Voda
Montessori Olomouc -  rodinné centrum z.s.
Obec Jiříkovice
Obec Řícmanice
Obec Otnice
Obec Strachotín
Obec Žeravice
Obec Nikolčice
Obec Svabořice - Mistřín
Obec Vlkoš
Obec Sobůlky
Obec Ježov
Obec Vršovice
Obec Hlohovec
Městys Blížkovice
Obec Střeň
Obec Bělkovice - Lašťany
Obec Mrklesy
Městys Hustopeče nad Bečvou
Obec Jezernice
Obec Horní Újezd
Obec Dzbel
Obec Březsko
Město Konice
Městys Ondratice
Obec Vrchoslavice
Obec Nezamyslice
Obec Lipová
Obec Ohrozim
Obec Špičky
Obec Jívová
Obec Leština
Základní  škola Rovensko pod Troskami, p.o.
Základní škola Liberec, p.o.
Masarykova základní škola Zásada, p.o.
Základní škola Základní umělecká škola a Mateřská škola Frýdlant
Základní škola Liberec, p.o.
Základní a Mateřská škola Osečná p.o.
Střední škola právní - Právní akademie, s.r.o.
Základní a Mateřská škola Hejnice p.o.
Základní škola praktická Nový Bor
Základní škola Dr. H.c. Jana Masaryka
Obec Malá Roudka
Obec Prštice
Správa nemovitostí města Znojma, o.p.
Obec Přibice
Obec Ivaň
Městys Troskotovice
Obec Loděnice
Statutární město Brno, městská část Brno - Kohoutovice
Obec Babice nad Svitavou
Město Počátky
Obec Pohled
Obec Bobrůvka
Obec Bušín

 

Copyright 2017, SPED.cz